קורקינטים חשמליים

קורקינטים חשמליים

גלגל חשמלי נמוך עם קרש מחוספסת

בשנים האחרונות ישנה מגמה חדשה ומאד ישראלית,
השוק מוצף באופניים חשמליות לצד קורקינטים חשמליים,
המודעות לאיכות הסביבה בקרב הציבור בישראל ובעולם גדלה,
אנו יכולים לראות ברחובות יותר ויותר קורקינטים חשמליים
וכלים חשמלים כמו אופנים וכו'.
הקורקינט החשמלי הוא בעל יתרונות רבים שהופכים אותו להיות מבוקש ונצרך יותר ויותר, חלק מהיתרונות הם שאין צורך ברישיון נהיגה,
טסט או ביטוח, המנוע החשמלי לא עושה רעש ובכך הופך את החוויה בו לנעימה לרוכב ולסביבה,תפעול פשוט וקל..אלה הם חלק מהמעלות שהופכות קורקינטים חשמליים להיות המוצר הנרכש מיום ליום. .

קורקינטים חשמליים מיתוג

עד לפני כשנה קורקינטים חשמליים היו נתפסים בעיקר ככלי תחבורה פשוט שהשתמשו בו בעיקר ילדים צעירים, עוד לפני המנוע הקורקינט היה כלי תחבורה בעיקר לצעירים,
ולפני שהפכו לחשמליים, עוד בראשית התקופה,
היו קורקינטים שפעלו באמצעות מנוע בנזין 50 סמק,
דיי זהה למנוע של קוצץ קנטים או מכסחת דשא,
גם אופניים חשמליים עברו את השלב הזה,
אך בסופו של דבר השימוש בקורקינטים התרחב
לשאר האוכלוסיה והיום משתמשים בהם צעירים ומבוגרים.

קורקינטים חשמליים – פתרון לכל דבר

הקורקינט החשמלי נותן פתרון אדיר לכל העירוניים כאשר אין צורך בבזבוז זמן למצוא מקום חניה, קל מאוד להתנייד איתו לכל מקום כגון:בנקים,דואר,קניות ושאר הסידורים בעיר,בנוסף הכלי קטן וקל משקל ולכן ישנה אפשרות להפסיק את הנסיעה ולהרים אותו במקומות צרים, הומי אדם או מקומות שאין גישה לנסיעה. בהמון מקומות בעולם בהם יש חשיבות גדולה לאיכות הסביבה אפשר לראות כמויות גדולות של קורקינטים חשמלים למשל מדינות כמו: סין ,אנגליה וצרפת הפכו את השימוש בו לכלי יעיל שאפשר לראותו בכל מקום.

השתכללות טכנולוגית

לאור השתכללות מערכות הבטריה שמניעות את הקורקינט יש כיום אפשרות לנסיעה רבת שעות ללא צורך בהטענה, בניגוד לעבר בהם היה שימוש יותר גדול בקורקינט שפועל על בנזין כיום יש מענה לשימוש רב שעות שמקל מאוד על השימוש בו. בעקבות התרחבות הייצור של קורקינטים חשמלים בשנים האחרונות אנו יכולים ליהנות כיום ממחירים זולים בהרבה מאשר היו בשנים עברו.

One thought on “קורקינטים חשמליים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *