אופניים מתקפלים קלים

יש רעיונות ומחשבות שעוברים בראש של רבים מאיתנו בתור הארה: "איזה רעיון מעולה!" ופעמים רבות רעיונות אלה הופכים עם הזמן למציאות. כך, לפני כ-15 שנה אף אחד לא יכול היה לתאר לעצמו את הקדמה הטכנולוגית שבה אנו חיים עכשיו. כך, האפשרות של לרכב על אופניים מתקפלים קלים הייתה חלום של אנשים רבים שהיו רוצים להפוך את הרכיבה לקלה ונגישה יותר בחיי היומיום העמוסים שלהם – וכיום זה אפשרי.

אופניים מתקפלים קלים

הרעיון שמאחורי אופניים מתקפלים קלים

ההישג הגדול בקיומם של אופניים מתקפלים קלים שכיום ניתן להשיג בעלויות ריאליות ביותר זה הניידות שלהם. בגלל שמדובר בפריט שמחליף במידה רבה את כלי התחבורה הקונבנציונליים הממונעים (בעיקר כאשר מדובר בסביבה עירונית ומרחקים קצרים יחסית) – המשקל משחק תפקיד חשוב באותה המידה כמו הבטיחות. כך, הרעיון של אופניים מתקפלים קלים הוא להעניק לרוכב את חופש הפעולה המרבי, בין אם מדובר בתנועה בתוך העיר, או טיולים ארוכים. הודות למנגנון הקיפול, ניתן לקחת אופניים אלה לאוטובוס, לרכבת ופעמים רבות אפילו למטוסים, כך שניתן לומר שמוצר זה מחולל מהפכה אמיתית ביכולת התנועה האישית ובשיפור איכות הסביבה.

מאפיינים של אופניים מתקפלים איכותיים

על מנת ליצור את הדגם המושלם של אופניים מתקפלים איכותיים, יש לשים לב לכמה מהפרטים הבאים:
• משקל
• מהירות הקיפול
בטיחות השלדה
• מהירות מרבית שניתן להפיק
• האם הם חשמליים – ואם לא, האם אפשר לשדרג
• אפשרות נעילה במצבים שונים למניעת גניבות
על מנת לתת מענה מלא לכל הצרכים האלה,
יש לשלב חומר עמיד אך קל משקל – ויחדיו ליצור את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר שיענה על כל הדרישות באופן אופטימלי.

אופניים מתקפלים קלים וגם חשמליים – מימוש החלום

האפשרות לנסוע רחוק יותר ובפחות מאמץ מהווה את אחד הפתרונות היעילים, הפופולריים והרצויים ביותר עבור רוכבי האופניים העירוניים. כך, כאשר מדובר בפיתוח אופניים מתקפלים קלים, נראה שהפתרון החשמלי הוא השלב הבא לשדרוג החוויה והיעילות של העניין. אחד הקונספטים האיכותיים והפרקטיים ביותר על הפרק כיום זה הגלגל החכם שמהווה מקור לאנרגיה מתחדשת – פתרון קל משקל וכמעט בלתי נראה לעין, מה שתורם רבות גם לנוחות ולבטיחות של הרוכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *