אופניים חשמליות למכירה

כל הסודות וכל הפתרונות : אופניים חשמליים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את הטרנד החדש של אופניים חשמליים והחלו לרכוש אותם. במאמר זה נעשה את המיטב ונספר לכם את כל הסודות וכל היתרונות של אופניים חשמליים.
ראשית, חשוב מאוד לדעת, כי אופניים עם מנוע נועדו לרכיבה בכבישים עירוניים [ולא בכבישים בין עירוניים].

פקקים בכבישים לא עם אופניים חשמליים

כולם במדינה מדברים על הפקקים בתנועה, מדי פעם עובדים על מקטעים אחרים בישראל, כדי לנסות ולהילחם בתופעת הפקקים ההולכת וגדלה. כאשר תרכשו אופניים חשמליים, תדגלו מיד על הפקקים – שהפכו לסיוט של כל נהג בכביש. הפקקים גורמים לכל נסיעה קצרה להיהפך לנסיעה ארוכה מאוד ומתישה מאוד. בעזרת אופניים חשמליות תוכלו לצאת לעבודה או לקניות כמה דקות לפני שאתם מתוכננים להגיע ליעדכם, במקום שעה או כמה שעות לפני, כדי "לעקוף" את הפקקים.

רכיבה על אופניים משחררת

יתרון נוסף שיש לרוכשים אופניים ממונעים לעומת, למשל, אופניים רגילים – הינו המאמץ. ישנם ערים רבות, כתל אביב, אשר בהן אין מנוס – לא ניתן לנהוג ברכב רגיל, בעיקר בגלל פקקים ובעיית חנייה ורבים מן התושבים רוכבים על אופניים רגילות, אך הלחות הרבה השוררת בארצנו והמאמץ שבדיווש באופניים, גורמת להם להגיע מזיעים למקום עבודתם או לפגישות וזה בהחלט לא נעים, אך רכיבה על אופניים עם מנוע חשמלי לא מחייבת מאמץ בדיווש ומאפשרת לכם הגעה למחוז חפצכם רעננים ולא מזיעים.

לא צריך לחפש חניה

גורם נוסף וחשוב, אשר בעטיו קניית אופניים חשמליים הפכה לטרנד החדש,
הינו – חנייה. בהרבה אזורים בארץ, ושוב – בעיקר בתל אביב – פשוט לא ניתן למצוא חנייה.
גם בעלי רכב, שיש להם כרטיס חנייה אלקטרוני, מכל סוג שהוא, רוב הזמן לא ימצאו חנייה.
ישנם הרבה סוגים של אופניים חשמליים מתקפים קלים,
אתם פשוט יכולים לקפל אותם ולשאת אותם ולהכניס אותם למקום העבודה שלכם או לבית מגורים שתגיעו לבקר.
הם לא תופסים מקום רב וכך תימנעו גם מחיפוש מתיש של חנייה, וכן תימנעו מגניבתם.

תחזוקה של אופניים

תחזוקתם של אופניים חשמליים מהווה יתרון נוסף לרכישתם – התחזוקה שלהם קלה מאוד – פשוט מטעינים את הסוללה.
מכיוון שהמנוע הינו לב לבם של אופניים חשמליים – כדאי מאוד לשמור עליו וזאת, על ידי מניעה של חשיפה למזג האוויר [גשם או לחות גבוהה מדי] ולהיזהר מלעלות על מהמורות בכביש או להפיל את האופניים החשמליים בחוזקה, וכן – כדי לשמור על אורך חייה של הסוללה – לפני שאתם מטעינים אותה, תפרקו אותה לגמרי.